Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
35 Historia PC

kompstory57

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 4059 osób

Blog o tworzeniu stron www

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


kompstory57

35 Historia PC

Strony internetowe śląsk

Sprzęt komputerowy

Obecnie sprzęt komputerowy rozkręcana jest w zastraszającym tempie, pierwszy i największy sprzęt na Świecie tworzenie stron internetowych katowice cennik skończył 70 lat. Specjalista jak również absolwent Uniwersytetu Poznańskiego Jonasz Drabarek dla którego główna praca to administrator sieci zapewnia, że przy całym tym błyskawicznym postępie jednocześnie z ulepszeniem przepustowości i także mocy obliczeniowej, też ważne jest z pewnością ogromna poprawa w kwestii ruchowej mobilności, zadaniowości w wielu aspektach i również estetyczności. Pierwszy komputerowy sprzęt ważył aż 70 ton i jednocześnie też zajmował przestrzeń stu sześćdziesięciu siedmiu m kwadratowych, chodził niejednokrotnie niesamowicie głośno i problematycznie a także po wielokroć Strony internetowe śląsk bardzo mocno się przegrzewał.

Fachowiec i równocześnie też absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego Kevin Perucki którego praca to administrator sieci zapewnia, że tak rzeczywiście 1-sze komputery PC dla zwyczajnych użytkowników zostały stworzone po długim czasie, czyli dopiero w latach osiemdziesiątych XX wieku. Tak rzeczywiście to dopiero po tak zwanej nakładce na system czyli MS-DOS jak również wejściu OSa win 1.0 na dobre rozpoczęła się era PC.

Komputery nie zajmowały już dłużej całych pomieszczeń jak też w większości przypadków to wydarzenie udostępniło możliwość aby taki komputer mieścił się w pokoju do normalnego jak również regularnego korzystania z nich. Ekspert i też alumn Politechniki Częstochowskiej Zbigniew Osiak dla którego główna profesja to sieciowiec uważa, iż w latach 90 komputery PC miały wnętrzności na to żeby uruchamiać na nich gry PC bardzo zaawansowane graficznie. Jakiś czas potem miała miejsca ewolucja tak zwanych laptopów, zdecydowanie można nazwać to szalenie dużą poprawą w kwestii zwykłego użytkowania i równocześnie też mobilnego użytkowania. W obecnych czasach komputerowy sprzęt jest niesamowicie potężny oraz ogromnie kluczowe jest to, że zajmuje bardzo mało metrów kwadratowych.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronyblog9 19:35:13 22/02/2017 [Powrót] Komentuj