Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
40 Powstanie Internetu

kompstory57

Mój profil

Opis bloga

archiwum

    2017
    Luty

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 4059 osób

Blog o tworzeniu stron www

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

mój avatar


kompstory57

40 Powstanie Internetu

Strony internetowe Katowice

Rozwój Internetu

W tych czasach sieć internetowa ulepsza się w niesamowitym tempie, a wszystko to rozpoczęło się w 1960 roku. Znawca projektowanie stron internetowych bytom a także doktor Uniwersytetu Łódzkiego Kamil Pałkowski dla którego główny fach to sieciowiec jest zdania, iż wszystko zaczęło się od powstania niesamowicie wytrzymałych i jednocześnie też raczej mocno rozproszonych nowych sieci cyfrowych do transmisji danych. Ta koncepcja została zrobiona na zalecenie wojska Amerykańskiego, celem było wytrzymanie potencjalnej wojny światowej. Gigantycznym przełomem zdaje się być przejście z dotychczasowego protokołu sieciowego NCP na nowy protokół TCP/IP.

Z protokołu sieciowego TCP.IP korzystamy często sporo do chwilo obecnej, gdy Internet prawdziwie wbił się w zwykłe używanie, Strony internetowe Katowice jest się w stanie stwierdzić, że niesamowicie wartko zaczął się mnożyć. Fachowiec i jednocześnie dyplomant Uniwersytetu Warszawskiego Bernard Waliczek którego profesja to informatyk wypowiada się jakoby właśnie dopiero siedemnastego sierpnia 1992 roku Polska uzyskała akceptację dostępu do kompletnie nowej sieci światowej, zwanej właśnie Internetem. Obecnie nieustannie sieć ogólnoświatowa ulepsza się z szybkością błyskawicy i też przepustkę uzyskuje z dnia na dzień coraz kolejne miasto.

Następnym z kolei kamieniem milowym dla rozwoju ogólnoświatowej sieci, było powstanie totalnie 1-szej przeglądarki internetowej, fachowiec i abiturient Politechniki Koszalińskiej Dacjan Pawłowski którego zawód to sieciowiec jest zdania, iż można zdecydowanie stwierdzić, że liczba tych sytuacji, pozwoliła na wytworzenie firmy google. To wszystko zaczęło się dopiero od konkretnej przeglądarki, potem korporacja rozkręca się w niesamowitym tempie. W obecnych czasach sam Internet udostępnił możność nadzwyczajnie udoskonalić szalenie dużą ilość czynności na Świecie.

Czytaj dalej.


Głosuj (0)
taniestronyblog9 19:35:50 22/02/2017 [Powrót] Komentuj